dordeduca
0 evenimente in august:
etc
  • home
  • evenimente
  • impresii
  • foto
  • news
  • dordeduca ical ics
  • twitter
  •  

xx
Evenimente
07 octombrie 2011 - 16 octombrie 2011

Animest , Bucuresti

notagaleriefilmcazarehartaComentarii
Animest 2011Editia a 6-a. Proiectii, work-shop-uri de animatie.
Pe langa editia din Bucuresti, Anim'est va avea loc si la Cluj(28-30 octombrie) si Chisinau (3-6 noiembrie)
www.animest.ro

Program Anim'est 2011

Vineri, 07 octombrie 2011
1800 Rango
1900 Crulic – drumul spre dincolo, Mozaic 2
2000 Viata de pisica
2100 Cartoon d’Or
2200 Iluzionistul

Sambata, 08 octombrie 2011
1030 Rio
1200 Mozaic 1
1230 Minimest 1
1400 Masters of puppets 6: Contemporani
1430 Mozaic 3
1700 Mozaic 2
1830 Masters of puppets 1: The Pioneer - Ladislas Starewitch
2000 La revedere, domnule Christie!
2030 Masters of puppets 2: Clasicii
2100 Midori-Ko

Duminica, 09 octombrie 2011
1030 Kung Fu Panda 2
1230 Minimest 2
1400 Masters of puppets 2: Clasicii
1600 Masters of puppets 5: Contemporani
1630 Viata de pisica
1700 Mozaic 4
2100 Mozaic 5
2230 Cantecul cerului

Luni, 10 octombrie 2011
1200 Mozaic 4
1400 Mozaic 5
1630 9
1800 Masters of puppets 5: Contemporani
1830 Povesti cu masini
1900 Competitie scurtmetraj 1
2030 Masters of puppets 3: Clasicii
2100 Competitie scurtmetraj 2
2230 Insula uitarii: Haruka si oglinda fermecata

Marti, 11 octombrie 2011
1500 Competitie scurtmetraj 1
1700 Competitie videoclip si reclama 1
1830 Ratusca cea urata
2000 Competitia studenteasca 1
2030 Competitie scurtmetraj 3
2100 Competitie videoclip si reclama 2

Miercuri, 12 octombrie 2011
1430 Ratusca cea urata
1500 Competitie scurtmetraj 2
1600 Competitia studenteasca 1
1630 Competitie scurtmetraj 3
1700 Competitia studenteasca 2
1830 Fimfarum – a treia oara-i cu noroc
1900 Competitie Film Romanesc
2030 Competitie scurtmetraj 4
2100 Competitia studenteasca 3
2230 Mozaic 1

Joi, 13 octombrie 2011
1430 Fimfarum – a treia oara-i cu noroc
1500 Competitia studenteasca 2
1600 Competitie Film Romanesc
1630 Competitie scurtmetraj 4
1700 Piercing I
1830 Competitia studenteasca 4
2030 Competitie scurtmetraj 5
2100 Mozaic 3
2230 Un arici numit George

Vineri, 14 octombrie 2011
1430 Un arici numit George
1500 Competitia studenteasca 3
1630 Competitie scurtmetraj 5
1700 Masters of puppets 4: Clasicii
1800 Crulic – drumul spre dincolo
2000 Insula uitarii: Haruka si oglinda fermecata
2100 Piercing I

Sambata, 15 octombrie 2011
1030 In pod
1200 Competitia studenteasca 4
1230 Minimest 3
1400 Povesti cu masini
1430 Masters of puppets 3: Clasicii
1600 Masters of puppets 6: Contemporani
1700 Cantecul cerului
1900 Masters of puppets 4: Clasicii

Duminica, 16 octombrie 2011
1030 Hop-top
1230 Minimest 4 (din Arhiva Nationala de Filme)
1400 Midori-Ko
1430 Viata de pisica
1630 9
1700 La revedere, domnule Christie!
2000 Rango
2100 Mozaic 5


 
Tag-uri
animatiefestival de filmLa Bucuresti 
Evenimente in Urmatoarele 2 saptamani
Stiri
LMMJVSD
Anul anteriorOctombrie 2011 Anul urmator
     
      
 Ianuarie
Februarie
Martie
Aprilie
Mai
Iunie
Iulie
August
Septembrie
Octombrie
Noiembrie
Decembrie
 
echipa dordeducaPrima pagină | Evenimente | Impresii | Foto | Stiri | Echipa | Parteneriate
Toate materialele de pe aceste pagini sunt scrise de noi pentru placerea cititorilor nostri. Avem totusi niste Conditii de utilizare.
despre noi
publicitate
parteneriate
echipa
contact
Cu scuzele de rigoare, dordeduca.ro e momentan în hibernare; vom reveni într-o formă nouă. ¯\_(ツ)_/¯ [ 📸 instagram]