Salveaza-te de plictiseala, de mentalitatea de turma, de profesori, de viata cotidiana, de marmote...sapte zile si sapte nopti de program activ cat sa ajunga pentru un an intreg
Program:
Luni, 21 noiembrie:
11:00 - 13:00 Razboiul semnificatiilor. Rolul simbolurilor in viata publica, SNSPA
14:00 - 16:00 Cariera intre context si planificare - Paul Marinescu - Sala Titu Maiorescu - Facultatea de Filosofie
14:00 - 22:00 Competitie Sportiva - Fotbal - terenul de fotbal UPB
16:00 - 20:00 Competitie Sportiva - Basket -terenul de basket UPB
16:00 - 20:00 Competitie Sportiva - Volei - Sala de sport UPB
11:00 - 18:00 Graffitti
17:00 - 19:00 Proiectii de film, avanpremiera Drumet in calea lupilor de Constantin Vaini - Casa de Cultura a Studentilor
19:30 - 21:30 Proiectii de film - Avanpremiera Toate panzele sus
20:30 pana dimineata Petrecerea ASPSE+LASFA
Marti, 22 noiembrie:
14:00 - 16:00 Cum sa-ti construiesti o cariera - Romeo Cretu - Casa de Cultura a Studentilor sala 8
14:00 - 22:00 Competitie Sportiva - Fotbal Terenul de fotbal UPB
14:00 - 16:00 Sofistica - Laurentiu Gheorghe -Sala Mircea Florian - Facultatea de Filosofie
14:00 - 15:00 Trupa de dans - Casa de Cultura a Studentilor
10:00 - 18:00 Expozitie de fotografie - Hol AN
16.30 - 20:00 NLP - Accesarea resurselor interioare si elemente de comunicare avansata - Cristian Mihai si Bogdan Grigore - Sala 8 a Casei de Cultura a Studentilor
16:00 - 20:00 Competitie Sportiva Campionatul de Basket, terenul de basket UPB
16:00 - 20:00 Competitie Sportiva - Volei - Sala de sport UPB
16:00 - 18:00 Proiectii de film De de trag clopotele Mitica? - Casa de Cultura a Studentilor
10:00 - 18:00 Expo graffiti
Miercuri, 23 noiembrie:
11 :00 - 13 :00 Liderii Romaniei europene. Tinerii si societatea civila, SNSPA
10:00 - 18:00 Expozitie de fotografie - Hol AN – UPB
14:00 - 22:00 Competitie Sportiva Fotbal - terenul de fotbal UPB
18:00 - 20:00 Competitie Sportiva - Whist - Cantina Dumars (sala mica)
11:00 - 13:00 Recrutari si managementul carierei. Perspective ale angajatului si angajatorului, Geta Prunisoara - Universitate
14:00 - 17:00 Prezentarea Procesul Bologna, Traian Bruma si Andreea Enache - sala AN 010
17:00 - 19:00 Tehnici de prezentare, Maria Galca, Casa de Cultura a Studentilor sala 8
13:00 - 14:30 Corul Bravissimo - Casa de Cultura a Studentilor
16:00 - 20:00 Campionatul de Basket -terenul de basket UPB
16:00 - 20:00 Campionatul de Volei - Sala de sport UPB
16:00 - 20:00 Campionatul de Table - Cantina Dumars - sala mica
17:00 - 19:00 Teatru - Trupa din Politehnica - Casa de Cultura a Studentilor
17:00 - 19:00 Proiectii de film, avanpremiera Vanatoare Fatala de Constantin Vaini - Casa de Cultura a Studentilor
19:30 - 21:30 Proiectii de film Milionari de weekend
10:00 -18:00 Expozitie de Graffiti
Joi, 24 noiembrie:
10:00 - 18:00 Expozitie de fotografie - Hol AN
10:00 -18:00 Graffiti - Grozavesti
10:00 – 13:00 Metoda Espere, ARDIS - Sala constantin Radulescu Motru, Facultatea de Filosofie
13:00 - 14 :30 Cor/Dans - Casa de Cultura a Studentilor
14:00 - 15:30 Marian Stas - Sala AN 034
14:00 -16:00 Etica in afaceri, Emi Socaciu - Facultatea de Filosofie
16:00 - 20:00 Campionat de Fotbal - terenul de fotbal UPB
18:00 - 20:00 Campionatul de Basket -terenul de basket UPB
18:00 - 20:00 Campionatul de Volei - Sala de sport UPB
16:00 - 20:00 Campionatul de Table - Cantina Dumars - sala mica
18:00 - 20:00 Campionatul de Whist - Cantina Dumars - sala mica
17:00- 19:00 Proiectii de film Examen
19:30 - 21:30 Proiectii de film Drumet in calea lupilor, de Constantin Vaini
20:30 pana dimineata StudentART (petrecere ASF + OSE)
21:30 Petrecerea Sfantului 5 (cinci), Club Preoteasa
Vineri, 25 noiembrie:
10:00 - 18:00 Expozitie de fotografie - Hol AN
18:00 - 20:00 Campionatul de Basket -terenul de basket UPB
18:00 - 20:00 Campionatul de Volei - Sala de sport UPB
12:00 - 13:00 Premierea fotografiilor castigatoare - Hol AN
10:00 - 18:00 Expo Graffiti - Grozavesti
11:00 - 13:00 Ciocnirea civilizatiilor si viitorul comunicarii sau Influenta mass-media asupra imaginii minoritatilor, SNSPA
13:00- 15:00 Tehnici psihologice, Mihaela Pop - Leu 512
18:00 - 20:00 Campionat de Fotbal - terenul de fotbal UPB
16:00 –18:00 Workshop Arta fotografica, Emilian Urse - Sala 8 a Casei de Cultura
18:00 - 20:00 Basket - terenul de basket UPB
16:00 - 20:00 Campionatul de Table - Cantina Dumars, sala mica
18:00 - 20:00 Volei - Sala de sport UPB
15:00 - 17:00 Proiectii de film BD in alerta, Casa de Cultura a Studentilor
18:00 – 20:00 Campionatul de Whist - Cantina Dumars, sala mica
16:00 -19:00 Workshop Stimularea discutiilor in grup. Metoda Philips 66, Vlad Glaveanu -Sala 512 Leu.
Sambata, 26 noiembrie:
10:00 - 20:00 ExpoFoto Casa de Cultura a Studentilor
10:00 - 20:00 Campionat de sah - Cantina Dumars, sala mica
10:00 - 18:00 Campionat de tenis de masa - Sala de Sport Drept
10:00 - 11:00 Finala campionatului de Table - Cantina Dumars, sala mica
10:00 - 18:00 Expo Graffiti
12.00 - 18:00 Campionatul de Go
10:00 - 13:00 Oina (2 faze + finala)
12:00 - 14:00 Workshop Arta Fotografica Ionut Baic AN034
17:00 - 19:00 Proiectii de film Liceenii
18:00 - 20:00 Finalele Campionatului de Fotbal - terenul de fotbal UPB
14:00 - 16 :00 Karate Demonstratie, Sala de Sport UPB
18:00 - 20:00 Finala la Whist
Duminica, 27 noiembrie:
10:00 - 20:00 ExpoFoto Casa de Cultura a Studentilor
10:00 - 18:00 Expo Graffiti
10:00 - 14:00 Campionat de tenis de masa - Sala de Sport Drept
10:00 - 14:00 Semifinalele si Finalele la Campionatul de sah - Cantina Dumars, sala mica
12:00 -14:00 Workshop Parc Camil Dumitrescu
15:00 Decernarea premiilor la toate competiile si evenimentele sportive -Cantina Dumars - sala mica
18:00 Inchiderea oficiala a expozitiei de fotografie
16:00 - 18:00 Teatru Poli
16:00 - 18:00 Proiectii de film Artista, dolarii & ardelenii
20:30 Petrecerea CheFest - Casa de Cultura
|
|